صبور باشید تا قابتون ماندگار بشه و زندگیتون پایدار
استودیو عروس قاب ماندگار
قابتون ماندگار زندگیتون پایدار

logo

استودیو عروس قاب ماندگار
ویژه خانواده‌های مذهبی
تلفن همراه: 66 04 984 0935
تلفن همراه: 85 67 018 0912

قابتون ماندگار

زندگیتون پایدار

عکاسی تو روز بارونی

امروز هم یکی از روز های خوب خدا بود. طبق معمول همیشه کارمون از ساعت ۱۰ شروع شد. اما عروس قشنگمون که دوست داشت سر ساعت با تیم ما همراه باشه به دلیل اینکه آرایشگاه عروس سر موقع کار خودشو تموم نکرده بود، سر ساعت نیومد. گروه قاب ماندگار همه دوربین به دست منتظر اومدن عروس خانم بودن. بچه های گروه به این فکر می کردند که تو این هوای بهاری لطیف چطوری بهترین لحظات رو خلق کنیم.

نم نم بارون هوا رو زیباتر کرده بود اما ما رو نگران … خدارو شکر از این نعمت خوب خدا…

 اما خوب قدری کار رو برای عروسمون سخت می کرد. الحمدالله بعد از ۲ ساعت تاخیر آرایشگاه عروس خانم رسید.

با اینکه ما فقط مشتریانمون رو توی باغ خصوصی می‌بریم و به این موضوع اعتقاد داریم  و حریم محرم و ناحرم برامون مهمه، بازهم این مشتری عزیزمون این نگرانی رو داشت. اما وقتی دیدند در باغ رو کامل بستیم و فقط  تیم خانم قاب ماندگار داخل باغ هستند با ارامش و اطمینان خاطر شروع به کار کردیم.خدا رو شکر بخت با هامون یار بود و نم نم بارون هم قطع شد.

عروس و داماد هر دو بسیار متین و موجه بودند. هردوشون کامپیوتر گرایش نرم افزار خونده بودن. شاید یکی از اشتراکات ما جونها توی زندگی هم زباین درسی است  یعنی هم کف هستینم دیگه. همه چیزمون درسامون شده دیگه!

جالب اینجا بود که خود داماد یه چورایی عکاس بود و زحمت عکس های عقدشون رو خودشون کشیده بودند. بعد از این همه کشمکش الحمد الله  فیلمبرداری و هلی شات و عکاسی به خوبی تموم شد.

 

[irp]

 

عروس دوست داشت زودتر از مهمان ها تو سالن باشه. حدود ساعت پنج و نیم بود که همگی رسیدیم .

وای خدای من واقعا خیلی خیلی زود بود. عروس خانم هم به همراه آقای داماد ساعت ۶ نیم وارد سالن شدند و ادامه کار ما تو سالن مراسم جشن عروسی بود.

یک مراسم زیبا و ساده…

بالاخره کار ما با اخرین برداشت تصویری که خوردن شام عروس و داماد بود به پایان رسید.

روز خوبی بود …

انشالله که دغدغه داشتن یه مراسم خوب و بی گناه داشتین آنقدر مستمر بشه که عمری رو در کنار هم  زندگی کنید و دعای خیر پدر و مادرتون بدرغه راه تون باشه.

 

[irp posts=”6723″ name=”احسان سنائی راد”]

 

قابتون ماندگار   زندگیتون پایدار
آتلیه عروس قاب ماندگار
ویژه خانواده‌های مذهبی

 

با ما تماس بگیرید

 

 

پیام رسان بله نمونه کار مشتریان ماندگار قیمت خدمات پکیج بساز

 

 

 

مدیر سایت قاب ماندگار

استودیو عروس قاب ماندگار خدمات فیلم و عکس را به زوج‌های جوان در تهران ارائه می‌کند. ما به دنبال آن هستیم تا با قیمت مناسب کار با کیفیتی را به مشتریامون ارائه کنیم. هدف ما طراحی مدل هنری عکاسی عروس است که به سبک ایرانی و اسلامی باشد. ما برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم و آرزو می‌کنیم روزی برسد که در حوزه فرهنگی و هنری سبک خودمان را داشته باشیم

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

مشاوره رایگان 66 04 984 0935
استودیو قاب ماندگار
سلام دوست عزیز! اگر سوالی داری میتونی در پیام رسان واتساپ از مشاورین استودیو قاب ماندگار بپرسی