با ما تماس بگیرید: 66 04 984 0935

خانه » نمایش در صفحه اول » کدام قیمت؟ کدام منو؟

کدام قیمت؟ کدام منو؟

برخی از افراد با دیدن منوهای قیمت و تنوع آنها به تردید می‌افتند و تصمیم‌گیری برایشان سخت می‌شود. با توجه به اینکه این مهمترین اتفاق زندگی همه ما انتخاب شریک زندگی و تشکیل خانواده است، خب مسلماٌ علاقمندیم که یادگاری خوبی از این زمان و دوره عمرمون را داشته باشیم. این موضوع و البته محدودیت‌ها و شرایطی که در این دوره داریم هم اقتضا می‌کنه که منابع مالیمون را مدیریت کنیم. بنابراین فکر کردن به این موضوعات ممکنه تصمیم‌گیری رو کمی سخت بکنه.

پیشنهاد ما اینه که اولین سوالی که قرار به اون پاسخ بدید این باشه که:

کدام بخش براتون از اهمیت ویژه‌تری برخورداره؟ بخش فیلم یا بخش عکس و آلبوم

وقتی پاسخ واضحی به این سوال بتونی بدی مشکل حل میشه. برخی از منوهای قاب ماندگار وزن عکس و آلبوم عکس آن بالاست و برخی دیگه وزن فیلمبرداری منو بالاست. البته برخی از منوها هم ترکیبی است و هر دو بخش رو در حد نرمالی در نظر گرفته.

به نظر من به روحیات خودتون روجوع کنید و ببینید بیشتر اهل ویدیو دیدن هستید یا اهل دیدن عکس‌های یادگاری؟

تصمیم باشماست.

 

البته می‌تونید با ما (قاب ماندگار) تماس بگیرید و سوالاتتون رو بپرسید.

 

تلفن تماس: 66 04 984 0935 / خانم کلاته مدیر قاب ماندگار

 

قاب ماندگار بهترین آرزوها را برای همه زوج‌های جوان به‌ویژه خانواده‌های مذهبی و برای همه خانواده‌های ایرانی آرزوی پایداری و سلامت داره. درخت زندگیتون پر ثمر باد.

 

آتلیه مذهبی عروس در تهران  آتلیه مذهبی عروس در تهران  آتلیه مذهبی عروس در تهران  آتلیه مذهبی عروس در تهران آتلیه مذهبی عروس در تهران آتلیه مذهبی عروس در تهران آتلیه مذهبی عروس در تهران آتلیه مذهبی عروس در تهران  آتلیه مذهبی عروس در تهران  آتلیه مذهبی عروس در تهران  آتلیه مذهبی عروس در تهران  آتلیه مذهبی عروس در تهران آتلیه مذهبی عروس در تهران آتلیه مذهبی عروس در تهران آتلیه مذهبی عروس در تهران آتلیه مذهبی عروس در تهران 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *