logo

استودیو عروس قاب ماندگار
ویژه خانواده‌های مذهبی
تلفن همراه: 66 04 984 0935
تلفن همراه: 85 67 018 0912

قابتون ماندگار

زندگیتون پایدار

فروشگاه اینترنتی منو شاپ

فروشگاه اینترنتی منو شاپ

فروشگاه اینترنتی منو شاپ

این روزها تکنولوژی با سرعت زیادی دارد پیشرفت می کند و هر روز بیشتر از قبل نیاز به ارز های دیجیتالی مانند بیت کوین احساس میشه این نوع ارزها کمک بسیاری به دنیا می کند و یک سری قوانین دست پا گیر نقل انتقال پول را ندارد و انتقال به هرکس و هر زمان مکان را با یک کلید فراهم کرده از همه مهم تر اینکه وابسته به هیچ کشوری نمی باشد.و مردم بصورت آزاد می توانن با هم مبادله کنن.و بابت نگهداری و انتقال پول مالیات و کارمزد گزاف ندهند.

از این رو در کشورهای مختلف اروپا و آسیای شرقی هر روز فروشگاه های بیشتری امکان خرید با بیت کوین را برای خود فراهم می کنن و دستگاه های عابر بانک بیت کوین نیز در نقاط مختلف جهان دیده می شود.حال فروشگاه اینترنتی منو شاپ ما جهت پیشرفت و کمک به روند روبه رشد کشور افزونه ای خرید با بیت کوین را به سایتمان اضافه کردیه تا اولین فروشگاه آنلاین اینترنتی ایرانی باشیم که امکان خرید با بیت کوین را داخل سایتمان قرار دادیم امیدواریم بتوانیم کمک به مردم خوب کشورمان جهت استفاده راحت تر از ارز دیجیتالی مانند بیت کوین فراهم کنیم.

مدیر سایت قاب ماندگار

استودیو عروس قاب ماندگار خدمات فیلم و عکس را به زوج‌های جوان در تهران ارائه می‌کند. ما به دنبال آن هستیم تا با قیمت مناسب کار با کیفیتی را به مشتریامون ارائه کنیم. هدف ما طراحی مدل هنری عکاسی عروس است که به سبک ایرانی و اسلامی باشد. ما برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم و آرزو می‌کنیم روزی برسد که در حوزه فرهنگی و هنری سبک خودمان را داشته باشیم

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت