Taking too long? Close loading screen.
آتلیه مذهبی عروس قاب ماندگار
استودیو عروس قاب ماندگار
قابتون ماندگار زندگیتون پایدار
صبور باشید تا قابتون ماندگار باشه

logo

استودیو عروس قاب ماندگار
ویژه خانواده‌های مذهبی
تلفن دفتر: 28428275-021

قابتون ماندگار

زندگیتون پایدار

 

انتخاب کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب کت و شلوار دامادی

انتخاب کت و شلوار دامادی

کت و شلوار؛ تنها گزینه روی میز آقا دوماد (راهنمای انتخاب کت و شلوار دامادی)

درست مثل دختر خانوما که مراسم عروسیشون یکی از مهمترین و به یاد موندنی ترین اتفاقات زندگیشونه، برای آقا پسرها هم همین حس وحال وجود داره…شب عروسی برای آقایون هم یه تجربه ناب و شاید بشه گفت تکرار نشدنیه.. و اگه نگیم برای همه اینطوریه، میتونیم بگیم اکثر قریب به اتفاق آقایون دوست دارن که توی این شب، خوشتیپ ترین و جذاب ترین مرد دنیا باشن اونم برای عروس خانوووم.
برعکس عروس خانوما که گزینه های متعددی برای انتخاب لباس عروسشون دارن(کوتاه، بلند، جلوباز، جلوبسته، آستین دار، بی آستین و…..) آقا دومادا فقط و فقط یه گزینه روی میز دارن، اونم کت و شلوار در رنگ ها و سایزهای مختلفه 
حالا که داریم در مورد کت و شلوار دومادی حرف میزنیم خیلی خوبه که بدونیم ریشه کت و شلوار به ایران باستان خودمون برمیگرده و به وجود اومدن کت و شلوارای امروزی ریشه در فرهنگ غنی خودمون داره ( https://www.asriran.com/fa/news/115748) اما متاسفانه ما هیچ ردپایی از ریشه ایرانی کت و شلوار جایی نمیبینیم. .
از تاریخ کت و شلوار میگذریم و میریم سر بحث شیرین عروسی!
با همه این تفاسیر، برای همین مقدار انتخاب محدود وکم، آقا دومادا میتونن خلاقیت به خرج بدن و متفاوت باشن. با توجه به اینکه آقا دومادا هم دل دارن، اینجا یه سری راهنمایی داریم برای انتخاب هر چه بهتر لباس مهمترین شب زندگی آقایون یعنی لباس شب عروسی!
– اول از همه اینکه، هیچ وقت دنبال بهترین مد و مدل لباس نباشین چون مد و لباس یه موضوع کاملاً سلیقه ای و شخصیه و گزینه های انتخاب لباس میتونه به تعداد آدمای روی زمین متفاوت باشه
– سعی کنید از یک مشاور و طراح دوخت لباس دومادی کمک بگیرین. لباسایی که تن مانکنای غربیه شاید گزینه مناسبی برای شب عروسی شما نباشه.
– اگه ازون دسته دومادای دقیقه نودی نیستین، ترجیحاً کت و شلوارتون رو سفارش بدین بدوزن، چون اینجوری مشکلات بی قوارگی کت و شلوارای آماده گریبانگیرتون نمیشه.
– سعی کنید رنگ پارچه رو متناسب با قد، استایل بدن و رنگ پوستتون انتخاب کنید.
– پارچه هایی که طرح راه راه عمودی توی اونا به کار رفته برای انتخاب پارچه کت و شلواری دومادی افراد کوتاه قد مناسبترن، چون شمارو بلندقامت تر نشون میدن.
– توی انتخاب کت و شلوارتون دقت کنید و به جای استفاده از کت و شلوارای مشکی و سفید، سراغ کت و شلوارای سرمه ای و ذغالی برید، تازگیا میگن این رنگ با کلاستره.
– بهتره پیراهن خودتون رو با رنگ لباس عروس ست کنید و از پیراهنای سایز بزرگتر از خودتون به هیچ وجه استفاده نکنید.
– اگه بالا تنه شما کوتاه تر از پایین تنه هست، کت باریک انتخاب کنین تا استیل بدنتون کشیده تر به نظر بیاد.
– اگه پایین تنه کوتاه تر از بالاتنه هست، کت های کوتاه استفاده کنین.
– اگه چاق هستین ، بهتره رنگ روشن انتخاب نکنین. حتی بهتره از کت هایی که پشتشون چاک داره استفاده نکنین.
– خط سرشونه خیلی مهمه. باید خط سرشونه شما با شونتون برابر باشه که پستی و بلندی توی اون دیده نشه..
– یه تفاوت ویژه کت و شلوار دومادی با لباس عروس اینه که شما n تا مراسم دیگه هم میتونین اون رو بپوشین و مثل لباس عروس فقط به درد شب عروسیتون نمیخوره. شما از فردای عروسی توی همه ی مهمونی ها میتونین کت و شلوارتون رو بپوشین پس طوری انتخاب کنین که همه جا بتونین بپوشین.

اگه فرصت دوخت کت و شلوار براتون مهیا نبود و مجبور بودین کت و شلوار حاضری تهیه کنین حتما زمان انتخاب فروشگاه، موارد زیر رو به یاد داشته باشین :
– اینکه کت و شلوار مناسب با استیل بدنتون داشته باشه که شمارو قد بلندتر جلوه بده.
– فقط عرضه کننده لباس دومادی باشه تا مشاوره حرفه ای به شما بده.
– قیمتای مصوب اتحادیه رو در اختیارتون بذاره.
– جنس و کیفیت لباس شمارو تضمین کنه.
– شمارو توی معذوریتای اخلاقی برای خرید یه مدل خاص قرار نده.
– شرایط تضمین پس گرفتن لباس خریداری شده از طرف شمارو توی یه مدت مشخص در صورتی که پشیمون شدین فراهم کنه…

خلاصه اینکه عروسیتون خیلی مبارکا باشه….

زندگیتون پایدار
قابتون ماندگار

 

 

آتلیه عروس مذهبی قاب ماندگار

 

آتلیه عروس مذهبی قاب ماندگار خدمات فیلمبرداری و عکاسی را به همه عروس و داماد‌های عزیزی که دغدغه مذهبی دارند در شهر تهران ارائه می‌کند.

 

با ما تماس بگیرید

 

پیام رسان بله نمونه کار مشتریان ماندگار قیمت خدمات پکیج بساز

 

 

 

مدیر سایت قاب ماندگار

استودیو عروس قاب ماندگار خدمات فیلم و عکس را به زوج‌های جوان در تهران ارائه می‌کند. ما به دنبال آن هستیم تا با قیمت مناسب کار با کیفیتی را به مشتریامون ارائه کنیم. هدف ما طراحی مدل هنری عکاسی عروس است که به سبک ایرانی و اسلامی باشد. ما برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم و آرزو می‌کنیم روزی برسد که در حوزه فرهنگی و هنری سبک خودمان را داشته باشیم

بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت