Taking too long? Close loading screen.
آتلیه مذهبی عروس قاب ماندگار
استودیو عروس قاب ماندگار
قابتون ماندگار زندگیتون پایدار
صبور باشید تا قابتون ماندگار باشه

logo

استودیو قــــــــــــاب ماندگـــــــــــــــار

عکاسی عروس، کودک و مادر، خانوادگی و مادلینگ
تلفن ثابت دفتر: 02188627671
تلفن همراه: 09120186785
تلفن همراه: 09357021188

قابتون ماندگار

زندگیتون پایدار

استودیو قاب ماندگار در پیام رسان «بله»

استودیو قاب ماندگار در پیام رسان «بله»

 

خدمات آتلیه مذهبی قاب ماندگار

آتلیه مذهبی عروس قاب ماندگار

انواع خدمات آتلیه مذهبی قاب ماندگار

در بخش زیر خدمات قاب ماندگار رو قرار دادیم. توجه داشته باشین که قیمت منو‌ها بر اساس همین خدمات تغییر می‌کنه.

عکاسی در آتلیه و عمارت

ماندگارترین و محبوب‌ترین ابزار برای نگه داشتن زمان در جشن عروسی عکسه. عکس ثبت یک لحظه زیباست که می‌توان با دیدن اون همه خاطرات شیرین رو تداعی کنیم. تقریبا اکثر مردم دنیا احساس لذت بیشتری با عکس دارند. بنابراین این روز قشنگ رو ترجیح میدیم با عکس ثبت کنیم. تازه عکس عروس و داماد چون حرفه‌ای گرفته میشه و نورپردازی و سایر قواعد حرفه‌ای رو داره از ارزش هنری بیشتری برخورداره.

عکاسی از عروس و داماد در باغ

وای شاید باورتون نشه که عکسای باغ چقدر زیبا می‌شن. به نظر من هر چقدر به سمت واقعی‌تر بودن و بدون ژست و طبیعی‌تر بودن می‌ریم، کارها زیباتر و هنری تر میشه. عکاسی در باغ هم یکی دیگه از خدمات قاب ماندگار به زوج‌های جوون. ما از باغ‌های خصوصی استفاده می‌کنیم و حریم محرم و نامحرم برامون معنی داره. در محیط باغ به غیر از عروس و داماد و تیم تصویربرداری و عکسی که خانم هستن، فرد دیگه‌ای حضور نداره و با خیال راحت به عکاسی از شادترین و ماندگارترین روز زندگیتون می‌پردازیم.

فیلمبرداری مراسم جشن عروسی

یکی دیگر از خدمات ما فیلمبرداری از باغ و سالن مراسم است. فیلمبرداری همگی با دوربین‌های حرفه‌ای SLR صورت می‌گیرد. دوربین‌های ما همگی مارک نیکن مارک تری می‌باشد که تصویر برداری آنها با کیفیت Full HD است. در این بخش تصویری که از شما گرفته می‌شود با سیستم صدابرداری خود دوربین می‌باشد که صدای محیط را ضبط می‌کند. در برخی موارد نیز چون توی تدوین صدا حذف می‌شود و صدای موسیقی و آهنگ جایگذین آن می‌شود تصاویر بدون صدا ضبط می‌شود.

تصویربرداری با کرین در باغ و سالن عروسی

کرین (camera crane) یک از تجهیزات فیلمبرداری است که شامل یک بازوی بلند است که روی ستون وسط آن سکوی چرخدار وصل می‌باشد و به دوربین اجازه می‌دهد در سر دیگر بازو و روی بلندی قرار بگیرد و از زمین به ارتفاع حداقل ۲ متری برسد. کرین  وسیله‌ای‌ است شبیه الاکلنگ با این تفاوت  که یک طرف آن بزرگ و طرف دیگر آن کوچک است که دوربین در انتهای طرف بازوی بزرگ آن قرار می‌گیرد. تصویربرداری با این وسیله جذابیت‌های تصویری خوبی را خلق می‌کند. فیلمبرداری با کرین در فضای باز باغ و هم در سالن مراسم قابل استفاده است. بستگی به سلیقه مشتری دارد که از کدامیک و یا هر دو استفاده کند.

آتلیه عروس مذهبی قاب ماندگار

تصویربرداری هوایی (هلی‌شات) عروس و داماد

تصویربرداری هوایی یا هلی شات یکی از جذاب‌ترین نوع تصویربرداری است که لذت فیلم دیدن را به شدت افزایش داده است. هلی‌شات را با دستگاه پرنده یا همون پهبادی که قابلیت حمل دوربین فیلمبرداری داره تهیه می‌شود. هلی شات هم یکی از خدماتی است که آتلیه عروس قاب ماندگار به همه عروس و داماد عزیز ارائه می‌دهد. تصویربرداری هوایی توسط فیلمبردار خانم انجام میشه. قراردادن این بخش از فیلمبرداری در تدوین فیلم عروسی شما بسیار جذاب است و لذت دیدن فیلم عروسی رو افزایش می‌دهد.

صدابرداری حرفه‌ای از باغ و مراسم عروسی

صدابرداری حرفه‌ای توسط تجهیزات صدابردای انجام می‌شود. معمولا بیشتر مشتریان ما علاقه‌ای به صدابرداری حرفه‌ای و پرداخت هزینه‌ای بابت این بخش ندارند. اگر شما علاقمند هستید که صدای محیط را با کیفیت بیشتر دریافت کنید می‌تونید بابت این موضوع هزینه کنید. به دلیل آنکه فیلم‌های عروسی معمولا در قالب کلیپ‌های مختلف تدوین و میکس می‌شوند خیلی نیازی به صدابرداری حرفه‌ای وجود ندارد و همان صدایی که توسط دوربین‌های فیلمبرداری ضبط می‌شود کافی است. به هر حال این خدمت نیز از طرف آتلیه قاب ماندگار قابل ارائه است.

تدوین فیلم عروس

بعد از تصویربرداری از باغ و آتلیه فابل خام آماده تدوین و میکس می‌شود. گروه تدوین قاب ماندگار که از خانم‌های حرفه‌ای در این حوزه تشکیل شده و فیلم‌های شما رو با توجه به یک روال تدوین می‌کنند. موسیقی و نریشن‌های مناسب با کلیپ‌ها انتخاب می‌شود تا بر روی تصاویر شما همراه بشوند. ما  کلیپ‌های شما را به صورت جداگانه تدوین و آماده می‌کنیم.

چاپ عکس و آلبوم عروس

بعد از عکاسی از باغ و آتلیه و سالن شما فایل‌های آماده طراحی و تولید می‌شوند. عکس‌ها روتوش می‌شوند. آلبوم هم با توجه به عکس‌ها و سلیقه شما طراحی میشه. بعد از طراحی و تایید نهای شما آماده چاپ می‌شوند. چاپ عکس و صحافی آلبوم همگی در چاپخانه‌های حرفه‌ای با دستگاه‌های مجهز صورت می‌گیرد. این مرحله آخرین مرحله کار است و پس آن عکس آلبوم آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می شود.

آتلیه عروس

فیلمبرداری ۳۶۰ درجه – واقعیت مجازی (VR) جشن عروسی

با استفاده از تکنولوژی جدید واقعیت مجازی و عینک‌­های مخصوص آن، شما قادر خواهید بود جشن عروسیتون را دوباره بیآفرینید. اگر چه فیلمبرداری­‌های مرسوم همیشگی به زیبایی جشن شما را ضبط می­‌کنند اما این محدودیت را دارند که در هر لحظه تنها یک زاویه دید را تصویربرداری می­‌کنند و شما از آنچه در پشت سر شما اتفاق افتاده تصویری ندارید. با فیلمبرداری سه­ بعدی و واقعیت مجازی در هر لحظه تمامی فضای ۳۶۰ درجه پیرامون سالن جشن عروسی شما را ضبط می‌شود و هیچ لحظه‌­ای از نگاه شما پوشیده نمی‌­ماند. این فیلم‌­ها را می‌توانید بارها و بارها از زاویه دلخواه خود با اعضای خانواده تماشا کنید و جشن زیبای خود را در سال­‌های آتی با فرزندان و حتی با نوه‌های خود به اشتراک بگذارید. 

طراحی و تولید مستند خانه پدری (ویژه قاب ماندگار)

مستند “خانه پدری” نام یک کلیپ نسبتا طولانی است که ایده آن از گروه خلاقیت و ایده‌پردازی قاب ماندگار است. این کلیپ مستند که از تصویربرداری و فیلمبرداری از منزل پدری عروس و داماد متشکل شده با روایتی بسیار زیبا به گذشته  تلخ و شیرین عروس و داماد می‌پردازد. با پرداختی زیبا روایتی جذاب از روحیات، خلقیات و ویژگی‌های خوب و بد طرفین طراحی و تدوین می‌شود. پدر و مادر و دوستان شما می‌توانند بهترین رویان این مستند باشند. شما هر وقت خواستید یادی از گذشته و خاطره شیرین ازدواج بکنید بتوانید با دیدن این کلیپ مستند آن را مرور کنید.

آتلیه عروس مذهبی قاب ماندگار
همین الان تماس بگیر!